Only logged in users are allowed to enter the chat
Home Platynożerca Assassin’s Creed: Unity – Platynożerca
  Previous Video Far Cry 4 - Platynożerca
  Next Video Battlefield 4 - Platynożerca
0

Assassin’s Creed: Unity – Platynożerca

217
0

Jest to kolejna część z serii AC. Tym razem akcja dzieje się w Paryżu, podczas rewolucji francuskiej, a my wcielamy się w rolę młodego Arno. Gra zaczyna się w momencie kiedy zostaje zabity ojciec naszego protagonisty i zostajemy przygarnięci przez wuja. Twórcy zatroszczyli się o ty by jak najlepiej odwzorować. Paryż z tamtej epoki – jest on pięknym miejscem.

Fajną sprawą jest otwartość miasta. Możemy swobodnie wchodzić do budynków i się schować lub podziwiać. Nową opcją wprowadzoną w tej części jest możliwość efektownego schodzenia z budynków. Dostajemy też mechanizm ułatwiający wykonywanie misji, czyli jak na przykład będziemy kogoś śledzić i go zgubimy, po prostu musimy go odnaleźć. Nie zawsze to działa idealnie ale jest to pewne ułatwienie w stosunku do poprzednich odsłon serii. Do samej fabuły dostajemy jeszcze misje w kooperacji. Jak to bywa w takich długich seriach, cała reszta niczym nie zaskakuje.

 

Platynożerca ma za zadanie zapoznać was z trudniejszymi pucharkami, przeglądem, jak i drogą przejścia, na co macie zwrócić uwagę w drodze do platyny. Jest to taka recenzja z punktu widzenia łowcy pucharków. 

 

PRZEGLĄD

Trudność zdobycia platyny: 3/10 Ankieta

Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 30-50 godzin

Trofea offline: 45

Trofea online: 6

Minimalna liczba przejść: 1 + zbieractwo i czyszczenie

Trofea do pominięcia: Brak

Zabugowane trofea: Łupienie Wersalu, Wybitny architekt i Ja się na tym znam

(217)