Only logged in users are allowed to enter the chat
Home Call of Duty Modern Warfare Remastered – Poradnik

Call of Duty Modern Warfare Remastered – Poradnik

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekinek

 

 

Chciałbym żeby każdy z was mógł zagrać w ten tytuł, szczególnie teraz, kiedy Call of Duty Modern Warfare Remastered został odświeżony i zbliżony swoją oprawą audio-wizualną do dzisiejszych czasów. Na całe szczęście można zakupić wersję pudełkową, wcześniej była dostępna tylko w wersji cyfrowej z wersją limitowaną Call of Duty: Infinite Warfare Legendary Edition.

 

Kampania w grze jest typową strzelanką a sama mechanika gry nie uległa zmianie. Można powiedzieć że Remaster jest odwzorowany dokładnie tak jak pamiętam go z 2007 roku tylko lepiej graficznie. To jest ten Call of Duty który wyrwał nas z objęć 2 wojny światowej i przeniósł nas w czasy współczesne. Same misje w kampanii potrafiły wryć się w pamięć na długie miesiące. Abordaż na statek podczas sztormu, wybuch nuklearny czy Prypeć, a to tylko wierzchołek tego co przeżyjemy w grze.

 

Chociaż nie ogrywałem teraz trybu multi to doskonale pamiętam ile godzin spędziłem tamtego czasu, rozgrywki klanowe i dużo dużo meczy. Znało się każdy zakątek mapy, wręcz doskonale można było przewidzieć za jakim rogiem czai się wróg. PvP wymagał jednak dobrego skilla żeby być naprawdę dobrym. Pamiętam tą jedną mapę, chyba z silosami, gdzie jak tylko mecz się rozpoczą, rozpoczął się atak granatnikami. Jakie zdziwienia na trwarzy, kiedy ruszałem do boju a tu śmierć przychodziła po ciebie w pierwszych sekundach meczu.

 

Tak czy owak, jak tylko będziecie mieli możliwość, musicie w to zagrać. Nie tylko dla platynki ale dla samej gry, naprawdę warto.

 


 


  • Trudność platyny: 4/10 (osobista opinia)
  • Czas do zdobycia platyny: 20 godzin
  • Trofea offline: 51
  • Trofea online: 0
  • Pucharki możliwe do pominięcia?: 0 (wybór misji)
  • Glitched trophies: nie ma
  • Czy trudność wpływa na pucharki: Tak
  • Maksymalna ilość przejść: 1 + czyszczenie

 


Krok 1 Przejście gry na poziomie trudności Veteram + Randomowe trofki

Polecam od razu przejść grę na poziomie trudności Veteran. Nie jest to aż tak wymagające jak by się wydawało. Jest kilka misji gdzie będzie ciężej a nawet momenty gdzie mamy czasówkę która podniesie stres ale ogólnie wszystko jest do ogarnięcia. Polecam też zbierać znajdźki podczas tego przejścia co pozwoli zaoszczędzić czas później. Jednak zwracam uwagę na misję Jeden Strzał, jeden trup, gdzie będzie bardzo ciężko podnieść znajdzkę na veteranie. Prawdopodobnie wpadnie wam też kilka randomowych trofek o ile gdzieś tam będziecie o nich pamiętać. W pierwszych dwóch misjach możecie zdobyć ich kilka. Zwróćcie też uwagę na trofkę gdzie musicie rozwalić wszystkie telewizory czy nawet wykorzystując różne rodzaje broni które też są do pucharka potrzebne. Odhaczcie na liście te z których już strzelaliście.

Krok 2 Zebranie reszty danych wywiadowczych + Czasówki + Czyszczenie

Jeżeli macie jeszcze coś do zaliczenia to teraz jest ku temu najlepszy moment. Zmieniamy poziom trudności na rekrut i poprzez wybór poziomów zaliczamy te które nam nie wpadły jak i znajdujemy resztę broni z których musimy zabić przeciwników. Dozbieramy też resztę danych wywiadowczych.


Uwaga, Ważne: Nie włączajcie niczego z menu gry “Oszustwa Wywiadowcze” pucharki się poblokują.

 


 

  Kolejny dzień w biurze
Zdobądź wszystkie trofea w Call of Duty: Modern Warfare Remastered.


Kolejna zdobyta platynka, gratulacje!!


  Zdobądź skrzydlaty sztylet
Ukończ misję ‘P.N.’.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Wykonaj skok
Zakradnij się na statek transportowy.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Taniec w ciemnościach
Wyłącz zasilanie.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Ratujmy bekon
Obroń czołg Abrams ‘Świnia bojowa’.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Śmierć z nieba
Otwórz ogień z AC-130.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Zły numer
Znajdź kryjówkę Al-Asada.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Na barana
Przenieś kapitana MacMillana w bezpieczne miejsce.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Desperackie kroki
Dogoń syna Zachajewa.


Wpadnie naturalnie podczas przechodzenia gry. Pucharek nie do pominięcia.


  Zwycięska wojna
Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.


Wpadnie naturalnie podczas z ukończeniem gry na dowolnym poziomie trudności. Pucharek nie do pominięcia.


  Wypatrywacz
Znajdź 15 danych wywiadu.


Zobacz pucharek  Czujny jak ważka


  Czujny jak ważka
Znajdź 30 danych wywiadu.


W całej grze mamy 30 danych wywiadowczyć. Są one przedstawione w formie laptopa do którego trzeba podejść i przytrzymać . Poniżej macie filmik z wszystkimi miejscówkami w grze gdzie będziecie mogli je znaleźć.

Możecie sprawdzić co i w jakiej misji wam brakuje w wyborze rozdziału, prawy dolny róg, pod opisem. Rozgrywając daną misję możecie sprawdzić w menu pauzy (option) prawy górny róg nad mapką.

  FILMIK

  Siad!
Przetrwaj atak psa.


Najczęściej psy będą wyskakiwać na nas w misjach “Polowanie” i “Wszyscy w kamuflażu“. Wystarczy że pozwolimy psu rzucić się na nas i dać się powalić. Pokaże się nam QTE, jeżeli dobrze je wykonamy wciskając w odpowiednim momencie , zabijemy psa i wpadnie nam pucharek.

Całkiem prawdopodobne że pucharek wapdnie wam naturalnie podczas przechodzenia gry na poziomie trudności “Weteran”.


  Nowy rekord oddziału
Ukończ symulację statku w mniej niż 19 sekund.


Zobacz pucharek  Najlepszy z najlepszych


  Ratuj Rojcewicza
Uratuj Rojcewicza na schodach.


Początek misji “Bagno“. Znajdujemy się na ulicy w stercie rozwalonych czołgów. Obstrzał z budynku na przeciwko do którego musimy się dostać. Przeskakujemy przez rozwalone ogrodzenie i wycinamy parę wrogów. Następnie wbijamy się do budynku, skręcając w prawo będzie nasz. Musimy wbiec za nim po schodach ale na klatce, wróg rzuci się na Rojcewicza a my musimy nieprzyjaciela szybko wykończyć zanim on zabije naszego. Poszło gładko i pucharek nam wpadł.

  FILMIK

  Program do bani
Zniszcz wszystkie telewizory pokazujące Al-Asada.


Wybieramy misję “Charlie, nie surfuj” i robimy dokładnie tak jak macie to przedstawione na filmiku poniżej. Możecie spokojnie zaliczyć poprzez wybór rozdziałów na poziomie trudności “Rekrut”

  FILMIK

  Człowiek ludu
Uratuj rolnika.


Ten pucharek zdobędziecie w misji “Polowanie“. Ścierzką dotrzecie do szopki, jednego z domów. Twoi partnerzy otworzą wam do niej drzwi. Zobaczycie też że do domostwa podjechał patrol. Gospodarz wyjdzie z chaty ich przywitać. Waszym zadaniem będzie uratowanie domownika przed śmiercią. Musimy zabić gościa który rozmawia z gospodarzem po tym jak zosanie popchnięty i tylko wtedy, jeżeli robimy to szybciej pucharka nam nie zaliczy.

   FILMIK

  Poker
Zabij 5 przeciwników jednym strzałem z AC-130.


W misji “Śmierć z nieba” będziecie wspierać jednostkę SAS kapitana Price. Do dyspozycji będziecie mieli arsenał AC-130. Przeżucać się między rodzajami broni możecie za pomocą . Wybieramy działko 105mm, tóre ma bardzo duży promień rażenia i siekamy duże grupy przeciwników. Pucharek powinien spokojnie wpaść.


  Cichociemni
Ukończ misję ‘Wszyscy w kamuflażu’ bez zaalarmowania przeciwników.


W tej misji będziecie prowadzeni przez MacMillana. Wystarczy wykonywać jego polecenia i dotrzeć do końca misji. Jeżeli zdarzy wam się jakiś wyskok i ktoś was zauważy, zostaniecie o tym przez niego poinformowani. Wystarczy że odegramy ostatni zapis lub po prostu damy się zabić i możemy kontynuować misję. Z samym końcem misji pucharek powinien wam wpaść.


  Klub Mile High
Uratuj się, skacząc ze spadochronem na poziomie Weteran.


To jest chyba jedyny pucharek który będzie stał wam na drodze do platyny. Ta misja to jest konkretny hardcore i dużo czasu zajmie zaliczenie jej na poziomie Weteran. Z poniższym filmikiem będzie zdecydowanie łatwiej.

Jeżeli ktoś zapragnie wbić go w normalny sposób polecam zapoznać się z filmikiem poniżej żeby miał zarys tego co go czeka. Musicie wiedzieć że będzie to od was wymagało dużo praktyki i cierpliwości. Całość musicie zaliczyć w mniej niż 1 minutę, dobiec do drzwi gdzie musimy wykończyć gościa który trzyma zakładnika.


  Chłop żywemu nie przepuści
Dźgnij rannego, czołgającego się przeciwnika.


Możecie to zrobić w dowolnym momencie. Jeżeli postrzelicie przeciwnika w nogę, padnie na ziemię i zacznie się czołgać. Podchodzimy do takiego kolecia i dobijamy go nożem .


  Zaprawiony w boju
Ukończ grę na poziomie Doświadczony lub Weteran.


Pomimo tego że w opisie mamy napisane że pucharek wpadnie nam za ukończenie gry na poziomie trudności Doświadczony nie należy zakładać żeby całą grę na tym poziomie zaliczyć. Najlepiej swoje pierwsze przejście zrobić od razu na poziomie Weteran.

Musimy zaliczyć wszystkie misje z wyjątkiem “P.N.” i “Klub Mile High”

Przydatne porady:
-umiejętnie wykorzystuj zasłony, wychylając się, wybijaj wroga
-uważaj na plecy, są misje w których przeciwnicy będą się flankować
-jeżeli jest możliwość zasłaniaj się swoimi partnerami, gdy odwracają uwagę wroga ty go eliminuj (brutalne ale to tylko gra)
-dobre wykorzystanie automatycznego zapisywania przez grę, jak dobiegniesz to jesteś o krok dalej

Większość misji jest w miarę łatwa na weterani, tylko niektóre sprawiają trudność. Tak naprawdę nawet bym sie nie przejmował zbytnio misjami na czas bo na spokojnie można nie ogarnąć bez większego bólu.


  Przesyłka
Ukończ misję ‘Załoga zbyteczna’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Ratunek
Ukończ misję ‘Zaciemnienie’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Poszukiwania
Ukończ misję ‘Charlie, nie surfuj’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Bagno
Ukończ misje ‘Bagno’ i ‘Świnia bojowa’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Ucieczka
Ukończ misje ‘Polowanie’ i ‘Śmierć z nieba’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Pierwszy jeździec
Ukończ misję ‘Szok i niedowierzanie’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Drugi jeździec
Ukończ misję ‘Kryjówka’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Strzał
Ukończ misje ‘Wszyscy w kamuflażu’ i ‘Jeden strzał, jeden trup’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Trzeci jeździec
Ukończ misje ‘Gorączka’ i ‘Grzechy ojca’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Ultimatum
Ukończ misje ‘Ultimatum’, ‘Za wszystko’ i ‘Nie strzelać w pokoju narad’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Czwarty jeździec
Ukończ misję ‘Koniec gry’ na poziomie Weteran.


Pucharek otrzymasz za ukończenie specyficznej misji, zobacz opis pucharka, na poziomie trudności weteran. Zapoznaj się też z pucharkiem  Zaprawiony w boju.


  Ślepy traf
W kampanii dla jednego gracza zabij przeciwnika, będąc oszołomiony granatem błyskowym.


Zaliczyć ten pucharek możecie w wielu misjach. Wystarczy że rzucicie przed siebie granat błyskowy i pod jego wpływem zabijecie przeciwnika. Całkiem prawdopodobne że wpadnie wam naturalnie.


  Trup przy drodze
W kampanii dla jednego gracza zabij 2 przeciwników wybuchem samochodu.


Chyba najlepszą misją na zaliczenie tego jest misja “Charlie, nie surfuj“. Będziecie mieli tam dosyć sporo samochodów z wrogami kręcącymi się wokół nich. Należy tylko pamiętać żeby celować w samochód a nie samych nieprzyjaciół. Granat lub RPG powinno załatwić sprawę. Wspomnę tylko że prawdopodobnie wapdnie wam to naturalnie jak będziecie przechodzić grę na poziomie trudności “Weteran” Filmik poniżej dla zobrazowania.

  FILMIK

  Ptaszek uziemiony

W kampanii dla jednego gracza zestrzel wrogi helikopter za pomocą RPG.


Zobacz pucharek  Łapka na muchy


  Magiczna czwórka
W kampanii dla jednego gracza zabij 4 przeciwników z rzędu strzałem w głowę.


Prawdopodobnie pucharek wpadnie wam naturalnie. Jeżeli nie, wgrajcie sobie w sumie jakikolwiek rozdział gdzie biegacie z karabinem, na poziomie “Rekrut” i oczywiście celujcie w głowę.


  Ostra trójka
W kampanii dla jednego gracza zabij 3 przeciwników z rzędu nożem.


Najlepszą misją do zaliczenia tego pucharka jest misja “Załoga zbyteczna“. Jest tu krótki czas do jej ukończenia i tak naprawdę wystarczy tylko czekać aż nasza grupa udeżeniawa zrobi robotę za ciebie. Pamiętajmy że możemy to zrobic poprzez wybór rozdziału.

W tej misji możecie w tym samym momencie zaliczyć pucharki:

Ninja
Ukończ dowolny poziom bez przeładowywania broni (oprócz misji ‘Przewrót pałacowy’ i ‘Pokłosie’).

 W stylu retro
Ukończ dowolny poziom bez przeładowywania broni (oprócz misji ‘Przewrót pałacowy’ i ‘Pokłosie’).

  FILMIK

  Paradoks

Zabij Makarowa i ukończ misję.


W misji “Jeden strzał, jeden trup” będziecie musieli zabić Zakhaeva. Jeżeli spojrzymy w lewo, zauważycie jeepa a w nim 4 osoby. Musicie też zabić Makarowa, to jest ten gość na przednim siedzeniu pasażera. Najlepiej jednak zobaczyć to na filmiku który zamieściłem w spoilerze.

  FILMIK

  Mistrz broni

W kampanii dla jednego gracza zabij każdym rodzajem broni, materiału wybuchowego i wyrzutni.


Jest to stosunkowo uciążliwy pucharek ale jeżeli będziecie sobie gdzieś na kartce odznaczać z której broni już zabijaliście nie powinien sprawić wam problemu. Zawsze możecie wybrać sobie dany rozdział i podnieść interesującą was broń. Pamiętajmy też o tym żeby zawsze zaliczyć autosave po każdym zabiciu z danej broni. Poniżej mniej więcej macie wypisane gdzie jaką broń możecie zaliczyć. Możecie też skorzystać z filmiku, który po kolei pokaże wam gdzie jaka broń się znajduje.

Załoga zbyteczna:

MP5
USP. 45
Grenade (Explosive)
Desert Eagle – gościu jest zapewne schowany w jednym z kontenerów w ładowni, potrzebne też do trofika!

Zaciemnienie:

M4A1/M4 Carbine
M21
Grenade Launcher
Claymore (Explosive)
C4 (Explosive)

Charlie, niesurfuj:

M9
Dragunov
W1200
AK-47
AK-74u
RPG-7 (Launcher)

Bagno:

Javelin (Launcher)

Polowanie:

M1911
G36C

Świnia bojowa:

M16A4 – Najlepiej podnieść po śmierci jednego ze swoich żołnierzy!
RPD

Wszyscy w kamuflażu:

Stinger (Launcher)

Gorączka:

M249SAW

Grzechy ojca:

R700

Koniec gry:

M60E4 – któryś z żołnierzy wyskakujących z ciężarówki na moście!

Klub Mile High:

Mini-Uzi
M1014
P90
Skorpion

 


  Łapka na muchy
W misji ‘Gorączka’ zniszcz 8 helikopterów wroga.

Niewiele od początku misji, dostaniecie rozkaz żeby zasiąść za miniganem w rozwalonym śmigłowcu. Musicie pozabijać nadciągających wrogów, dosłownie chwilkę później usłyszycie/zobaczycie nadlatujące helikoptery. Spójrzcie nad kościołem. To będzie pierwszy moment gdzie musicie je rozwalić, będzie ich 5.

Jakiś czas póżniej będziecie musieli przemieścić się do stodoły, jest to część misji. Po drodze, biegnąc przez pole zauważycie bramę a koło niej, oparte o płot, parę sztuk RPG. Zabierzcie je i odwróćcie się w stonę z której przybiegliście. Powinny nadlecieć 3 helikoptery. Spokojnie możecie rozwalić bez stresu. Jeżeli zniszczyliście wszystkie 8, pucharek wam wpadnie. Polecam to zrobić na poziomie trudności “Rekrut”

  FILMIK

  Pustynna burza

W misji ‘Załoga zbyteczna’ znajdź Desert Eagle i zabij nim 5 przeciwników.


Jedyną misją w której możecie to zrobić to misja “Załoga zbyteczna“. Kiedy zejdziecie pod pokład i znajdziecie ładownię, przeszukajcie dokładnie kontenery. Znajdziecie gościa który w jednym z nich się chowa, zabijcie go i podnieście pistolet Desert Eagle. W kolejnych częściach statku zabijcie z tej broni 5 przeciwników i pucharek jest wasz. Zawsze możecie zaliczyć to poprzez wybór rozdziałów.

  FILMIK

  Ninja

Ukończ dowolną misję, używając tylko noża.


Najlepszą misją do zaliczenia tego pucharka jest misja “Załoga zbyteczna“. Jest tu krótki czas do jej ukończenia i tak naprawdę wystarczy tylko czekać aż nasza grupa udeżeniawa zrobi robotę za ciebie. Pamiętajmy że możemy to zrobic poprzez wybór rozdziału.

W tej misji możecie w tym samym momencie zaliczyć pucharki:

 W stylu retro
Ukończ dowolny poziom bez przeładowywania broni (oprócz misji ‘Przewrót pałacowy’ i ‘Pokłosie’).

 Ostra trójka
W kampanii dla jednego gracza zabij 3 przeciwników z rzędu nożem.

  FILMIK

  Psy. Nienawidzę psów.

Zabij 20 psów za pomocą noża.


Duże prawdopodobieństwo jest że nie wpadnie wam ten pucharek naturalnie. Poprzez wybór rozdziału robimy tak jak poniżej.

Metoda: Początek misji “Wszyscy w kamuflażu“. Dochodzimy do zabudowań, rozwalamy dwóch gości i tu robi się sejw. Teraz rzucamy granat, tym samym z chat wybiegają przeciwnicy i 3 psy. Zabiajmy pieski i dajemy się zabić. Powtarzamy całą akcję aż pucharek wpadnie.

  FILMIK

  Człowiek z wysokiej wieży

Znajdź i użyj ukrytą broń w misji ‘Gorączka’.


Zaraz z samym początkiem misji zobaczycie kosciół. Jak już znajdziecie się w środku udajcie się do wyjścia po przeciwległej stronie ale zamiast wyjść, skorzystajcie ze schodów po lewej lub prawej. Kiedy znajdziecie się na samej górze, urzyjcie znalezione RPG. Wywalcie je wszystkie w przeciwników. Pucharek wam wpadnie jak już je wszyskie wystrzelacie.

  FILMIK

  Ciepełko

W misji ‘Bagno’ zniszcz 4 czołgi na wiadukcie za pomocą rakiet Javelin.


Gdzieś w połowie tej misji dojdziecie do momentu kiedy na estakadzie będziecie musieli zlikwidować piechotę i czołgi. Na ziemi znajdziecie Javelinga, to własnie nim musimy tutaj zniszczyć 4 czołgi. Pamiętajcie żeby zrobić to stosunkowo szybko bo czołgi mogą odjechać. Jeżeli pominiecie to z jakiegoś powodu, zawsze możecie skorzystać z wyboru rozdziałów i sobie to zaliczyć. Najlepiej zrobić to na poziomie trudności “Rekrut”.


  W stylu retro
Ukończ dowolny poziom bez przeładowywania broni (oprócz misji ‘Przewrót pałacowy’ i ‘Pokłosie’).


Najlepszą misją do zaliczenia tego pucharka jest misja “Załoga zbyteczna“. Jest tu krótki czas do jej ukończenia i tak naprawdę wystarczy tylko czekać aż nasza grupa udeżeniawa zrobi robotę za ciebie. Pamiętajmy że możemy to zrobic poprzez wybór rozdziału.

W tej misji możecie w tym samym momencie zaliczyć pucharki:

 Ninja
Ukończ dowolną misję, używając tylko noża.

 Ostra trójka
W kampanii dla jednego gracza zabij 3 przeciwników z rzędu nożem.

Załączyłem filmik żeby to lepiej zaprezentować.

  FILMIK

  Najlepszy z najlepszych

Pobij czas IW w symulacji statku w misji ‘P.N.’ (15,1 sek.).


Tak jak w opisie, ten pucharek możecie zdobyć tylko i wyłącznie w misji P.N. Jest to misja treningowa.

Żeby osiągnąć minimum, czyli zejść poniżej 15.1 sekund, będziecie mieli bardzo mały margines błędu. Spokojnie da się to zrobić. W spoilerze możecie zobaczyć filmik dla zobrazowania. W sumie w całej tej zabawie na czas jest tylko jeden trudny moment, są to ostanie dzwi. Tutaj musimy pamiętać żeby zapodać granat i w drodze do mety, po wyjściu, strzelać do tarcz przez ścianę.

  FILMIK

  Człowiek przeciw maszynie

Zaalarmuj wrogi helikopter w misji ‘Wszyscy w kamuflażu’ i go zniszcz.


Prawie na samym początku misji traficie do kościoła, tam będziecie mogli podnieść wyrzutnię stinger. Wychodząc z nią z kościoła usłyszycie helikopter. To właśnie tu możecie wbić pucharek. Pierwszy oddany strzał zostanie przechwycony przez flary. Musicie wbiec do kościoła i załadować ponownie stingiera. Kiedy przymierzycie się do kolejnego strzału, helikopter nie zdoła się już obronić i tym samym go zestrzelicie. Po tej akcji pucharek wam wpadnie. Najlepiej zrobić to na poziomie trudności “Rekrut”.

W razie czego zapraszam do filmiku gdzie możecie zobaczyć jak cała akcja wygląda w praktyce.

  FILMIK

   Posiłki odparte

Zabij co najmniej 3 przeciwników wiszących na jednej linie.


Krotko tylko dodam że musicie zabić trzech wrogów zjeżdzających po jednej tej samej linie. Zjeżdza jeden, zabijacie, drugi, zabijacie i trzeci którego też zabijacie. Najlepiej zrobić to na poziomie trudności “Rekrut”.

Żeby zdobyć ten pucharek macie kilka możliwości. Pierwsza szansa pojawi się w misji “Świnia Bojowa“. Zaraz z samym początkiem misji nadlecą dwa helikoptery i tu możecie spokojnie zrobić sobie ten pucharek. Pamiętajcie żeby ustawić się z lewej strony czołgu i zrobić sobie zasłonę przed wrogami z prawej.

Kolejną fajną miejscówką jest misja “Jeden strzał, Jeden trup“. Będzie to już sama końcówka misji, czekacie na ewakuację koło diabelskiego koła. Musieli poradzić sobie z pierwszą falą nieprzyjaciela. Kiedy ona się zakończy, nadleci kilka wrogich helikopterów. To właśnie teraz możecie zdobyć ten pucharek.


  Człowiek demolka
Zabij 20 przeciwników materiałami wybuchowymi podczas jednej misji.


Całkiem możliwe że wpadnie wam to naturalnie ale jeżeli nie to….

Bardzo łatwo jest zdobyć ten pucharek podczas misji “Szok i Niedowierzanie” Z samym początkiem misji będziecie siedzieć w helikopterze zadziałkiem które wypluwa granaty. Starajcie się celować w przeciwników i rozwalać ich jak najwięcej. Całkiem możliwe że w tej sekcji wpadnie wam pucharek. Po wylądowaniu będziemy mogli użyć naszego granatnika i ewentualnie tutaj dobić jeszcze parę brakujących zabić, powinno być wystarczająco dużo amunicji żeby to zrobić. Musicie uważać tutaj żeby nie stać za blisko przeciwnika jak do niego strzelamy. W razie czego będzie kolejna sekcja, gdzie znowu siedzimy za działkiem w helikopterze, i tu też można nabić zabicia.

Focie dla zobrazowania.